| TrollingFace a întrebat:

Ce sa fac mi-e frica ca telefonul meu nu ma scoala mereu si maine trebuie sa ma duc la antrenament am laptop exista programe sa pun ceasul sa se aprinda laptopul si sa sune?

Răspuns Câştigător
| Rickandlao a răspuns:

Foarte simplu,tu doar gandeste-te ca trebuie sa te trezesti, daca chiar vei vrea sa te trezesti, vei putea.concentreaza-te,totul consta in concentrare. pune si alarma, ai sa vezi ca la primul beep vei sari ca ars din pat.

2 răspunsuri:
| ZoeyMe a răspuns:

Sunt programe, insa trebuie sa ai leptopul deschis tot timpul.De exemplu google closk, in fine cauti ceas pentru dekstop sau ceva de genu si trebuie sa aiba o optiune cu alarma

| Dragoselgwns a răspuns:

E o alegere proasta sa tii calculatoru deschis 10 ore el va intra in stand by daca nu il vei seta big grin ca sa nu intre
La telefonul meu Nokia 5800 daca nu ma scol la ora aia suna dupa din 15 in 15 min vezi poate ai setari de genu daca nu pune-o pe maicata sau pe taicatu sa te trezeasca cand pleaca la munca sau pe un vecin funda?