| Oana_4131 a întrebat:

Ce sa fac vara acesta? voi cum va distrati?

Răspuns Câştigător
| Annie a răspuns:

Imi pare rau ca vara asta nu o sa ma distrez cum m-am distrat alti ani, o sa fac la injecti cat sa ma satur am depistat ca am stafilococul auriu si pe langa asta si inceput de anemie puteam jura ca nu am eu anemie, dar cu toate astea o sa ma duc cu niste prietene la mare, o sa dormim unele pe la altele, afara, balaceala, clubareala...thinking Este vara poti face orice:*profita de ea!

5 răspunsuri:
| username a răspuns:

1.Stau intr-o taverna si torn ca-ntr-o cisterna 24/7
2.Voi incerca sa sparg serverul NASA folosind un Tamagocci
3.Ies la agatat in oras cu Mertanu si maneaua
4.Stau in casa si ma tai (aka emokid)
Exact in ordinea in care le-am enumerat.

| Albei a răspuns:

La scaldat, gratare cu amicii etc dar si la muncawinking

| Anhi a răspuns:

Pai ies afara cu prieteni, merg la petreceri merg in pub-uri...ii mint pe ai mei ca dorm la o prietena si stau toata noaptea afara. merg la film.la cumparaturi...

| 93ely a răspuns:

In ksahappy

| Theeo a răspuns:

Hmmm... depinde de fonduri şi mai ales de prieteni. Mai bine spus de opţiunile prietenilor. poţi alege să călătoreşti prin ţară.
Iei trenul şi te opreşti în diferite oraşe. E chiar distractiv.