| Alexandra_8912 a întrebat:

Ce sa faci cand esti plictisit?

Fundaa!

Răspuns Câştigător
| dana7777 a răspuns:

Citeste o revista, decoreaza o geanta, un tricou, niste pantaloni...fa-ti poze, deseneaza pe o foaie cum ai vrea sa arate camera ta...
Sper ca te-am ajutat happy

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Treaba.

| spxinsane a răspuns:

Citeste cat mai multe carti pentru este modul in care nu te apuca plictiseala happy

Incearca cartile lui Jules Verne

| oanabuysomeweed a răspuns:

Sa dormilaughing.

| plasticsmile a răspuns:

Chemi pe cineva la tine la un suc, un remi, o carte. Daca nu ai chef de persoane in jurul tau te uiti la un serial sau film thinking

| filaret03 a răspuns:

Ma gândesc, dau frâu liber imaginației, caut rezolvări problemelor pe care le am...sau pur și simplu stau și uit de tot și toate.
Bft!

Răspuns utilizator avertizat
| Annd a răspuns:

Seriale,Mess,TPU,CS,Muzica,Seriale,Mess,TPU,CS,Muzica...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dorm sau un film dar de preferat dormitul ca oricum ma ia somnul de la filmrolling on the floor