| larissuca250 a întrebat:

Ce sa faci cand te plictisesti? cel mai bun si mai lung(adica cu cele mai multe idei) primeste funda
winking

4 răspunsuri:
| 7iulie a răspuns:

Citesc,ma uit pe net, TPU, pictez, fac sport, socializezi.

| Sniperw0w a răspuns:

Gaseste pe internet, telefon undeva un joc de strategie, aventura daca te plictisesti mai suna prietenii persoane apropiate si mai discuta cu ei sau pe Facebook, viber etc. Si daca nu mai poti de plictiseala du-te afara daca ai catel pisoi cv joaca-te cu el/ea

| FaraNume00 a răspuns:

Sa citești, sa te joci orice, sa ieși cu prietenii, etc... Sunt multe...

| larissuca250 explică (pentru FaraNume00):

Multumesc insa asteptam mai multe idei... ca idee am 12 ani si nu prea am cu cine sa ma joc