| uncumo a întrebat:

Ce să faci vara singur?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi sa vezi un film la cinema, te plimbi poti face sport te poti duce la un strand te mai bagi in seama cu cate o gagica
Te poti angaja si lista continua.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Eu merg singur si e mai fain nu ma deranjeaza nimeni nu vad ce e gresit, am vazut si alte persoane care se duc singurewinking gresit e sa nu faci nimic si sa stai ca un prost. Sunt persoane care se duc singure si in club si agata. decat sa fii inconjurat de oameni fake si care te trag in jos mai bine singur.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Gresit e modu tau de gandire in care vezi lucrurile, acum si inteleg de ce vrei ca fetele sa vina la tine si de ce esti singur si tu sa stai ca o bata o sa ajungi la pensie tot asteptand si nefacand nimic.

| irina4219 a răspuns:

Asculta muzica, asta poti face singur. Am citit si comentariile de mai jos, si daca ti se pare ciudat sa mergi la un film singur, poti sa il vizionezi acasa.