| AlexutuDeiu a întrebat:

Ce sa folosesc sa imi stea parul asa cum vreau eu mereu?

Gel sau Fixativ? Sau stiti voi ceva mai bun?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Folosirea frecventă duc la căderea părului, mergi pe o tunsoare lejeră.
Este bun și lacul de păr.
Pa, pa.

| Lamaitzza a răspuns:

Parul n-o sa stea "mereu" cum vrei tu, niciodata. La fel ca tine are si el zile proaste, pe deasupra, conteaza si "ce fel de " par ai, mai moare, aspru etc etc.
Parerea mea este sa nu te dai cu fixativ sau gel, mai ales gel, e naspa.Baietii sunt draguti cu parul natural... unora le sta bine cu el scurt, altii cu par mai lung, dar nu suport sa vad kilograme de gel sau fixativ, e inestetic si. daca vrea cineva sa se joace in parul tau o sa-i ramana mana acolo.
O zi placuta! happy

| TizZu15 a răspuns:

Fixativ sau spuma de par.winking

| AnimeAnnDRa a răspuns:

Pai poti sa il tapezi, iar dupa aplici fixativ. E mai bun dupa parerea mea

| SUDSteaua1947 a răspuns:

Cea mai buna varianta este cu spuma si apoi cu fixativ.Varul meu face antrenament de judo cu parul facut asa si i se pastreaza si dupa antrenament.

| elyn a răspuns:

Spuma e mai buna!

| TheBoY a răspuns:

Poti folosi spuma sau ceara de par, eu folosesc spuma.

| Lauracrist a răspuns:

Spuma e cea mai buna si apoi fixativul