| M4RK a întrebat:

Ce sa intampla daca dau pe blocheaza utilizatorulthinking

Răspuns Câştigător
| adrianhasde a răspuns:

Blochezi utilizatorul, adica nu mai primesti nimic de la el.

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Daca apesi pe acea optiune nu vei mai primi mesaje de la acel utilizatorwinking

kratos
| kratos a răspuns:

Nu mai primesti mesaje de la el si ar trebui sa nu poti vedea mesajele postate de el.

| M4RK explică:

Adrianhasde ti-am dat fundita find ca nu ai niciunabig grin

| LuS[z] a răspuns:

Nu-ti mai poate trimite mesaje persoana pe care o blochezi

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Adica nu vezi nimic din ce facehappy

| adrianhasde a răspuns:

Mersi mult.

| valyutzu a răspuns:

Blocheaza utilizatorul inseamna ca membrul p care il blochezi nu vei mai primi nimic d la el nici rasp nici msg si etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Mesajele primite de la el vor fi respinse fără a mai ajunge în mesajele tale, nu te va mai deranja.
Pa, pa.