| denymary a întrebat:

Ce sa pun la adevar si provocare pe mess? Vreau cat mai multe raspunsuri. Fetele cu care joc au niste provocari... As vrea cat mai multe provocari gen : Pune la status textul...

Răspuns Câştigător
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Eşti atât de disperată pentru funda aia încât ai copiat de pe net un ditamai pomelnicul cu provocări, însă nu pentru adevăr sau provocare pe MESS. Dumbass.
Poţi să le dai următoarele provocări thinking :
¤Scrie la status:
Băşini multicolore de unicorn.
Coiţe de cerb.
Îmi place plăcinta cu diaree.
Brb, suflu în flo.ci
Sexy show la webcam, 10 lei ora.
Dnd,watching lesbian porn.(poţi să-i zici şi să pună link de la redtube/youporn etc.)
Mă scarpin la bile,dnd.
Îmi îndes scorţişoară în anus, şi-mi place.
Am sfârcuri bombate.
Îmi miros picioarele.
Câcatul de cerb are proteine?
¤Să-şi pună la avatar o imagine ciudată/amuzantă/scârboasă, sau o poză cu ea de cand era copil.
¤Să dea mass cu înjurături/imagini înfricoşătoare.

6 răspunsuri:
| CrysaCrysy a răspuns:

Pai:
-te provoc sa pui la status -tu esti viata mea si te iubesc mult(numele)
-pune la status-Cucu Rigulaughing
-pune la status- mamaliga cu carnati
-pune la status-cine se scoala de dimineata pe cal ajunga

| krlla a răspuns:

Descrie fiecare jucator printr-un cuvant. Spune primul cuvant care iti vine in minte cand te uiti la fiecare dintre ei.

Cine saruta cel mai bine dintre toate persoanele pe care le-ai sarutat?

Cand ai vomitat ultima oara? Ai vomitat vreodata in public?

Ai citit vreodata jurnalul sau e-mailul personal al cuiva? Le-ai spus? Au aflat vreodata?

Care e unul dintre cele mai mari secrete pe care le ai, pe care nu le-ai spune nimanui? Sopteste-le la ureche celor care stau langa tine (stanga, dreapta). Ei NU au voie sa mai spuna nimanui!

Ai furat vreodata ceva de la scoala sau de la serviciu? Ce? Si de ce l-ai furat?

Te-a inselat vreodata prietenul/prietena si cu toate ca stiai nu ai spus nimic?

Care e cel mai sexy film pe care l-ai vazut? Povesteste cea mai fierbinte scena din film.

Care a fost cel mai pasional moment pe care l-ai trait? Povesteste-l.

Daca ai putea sa transformi pe oricine intr-un ursulet de plus si sa-l iei cu tine in pat in fiecare noapte pe cine ai transforma? Si ce ai face cu ursuletul tau?

Ce iti displace cel mai mult la persoana din stanga ta?

Cine e cel mai prost imbracat din camera?

Dintre jucatori care crezi ca va avea cea mai frumoasa viata si de ce?

Daca ar trebui sa-l saruti pe X sau pe Y, pe cine ai alege? (X, Y – jucatori de sex opus).

Daca ar trebui sa lasi pe cineva sa te dezbrace complet, pe cine ai alege si de ce?

Te-ai casatori cu prietenul/preitena tau/ta?

Cand ai sarutat ultima oara pe cineva?

Pe o scara de la 1 la 10 – cat de frumos/frumoasa crezi ca esti?

Ai inselat vreodata pe cineva? Pe cine si de ce?

sau doar provocari :
Coloreaza-ti toata palma stanga cu marker negru.

Mergi la un vecin si roaga-l sa te lase sa folosesti baia lui pentru ca a ta s-a stricat. Daca te refuza insista si spune ca trebuie neaparat sa mergi la baie.

Ia un pahar cu lapte si toarna-l pe tot pe cap incat sa ai parul si fata complet ude.

Alege un jucator de sex opus. Scoate-l din joc si trimite-l in alta camera pana va veni iar randul tau. Daca intre timp trece randul lui, atunci cand se intoarce va trebui sa te sarute.

Saruta cel mai ‘batran’ jucator de sex opus.

Se alege la intamplare un jucator. Apoi pentru un minut trebuie sa-i faci complimente pentru personalitate, atitudine, felul in care arata. Sa para ca esti sincer/a!

Canta un cantec.

Danseaza cu mopul sau cu o matura.

Saruta un obiect din camera foarte pasional (sarut frantuzesc).

Dintr-o data te indragostesti de toti jucatorii! Ia fiecare jucator de sex opus in brate si saruta-l timp de 10 secunde.

Stai intr-un picior 4 minute. De cate ori cazi sau atingi vreun obiect, o iei de la inceput.

Fa striptease pana la slipi.

Freaca-ti nasul de cel al jucatorului din stanga.

Se aleg la intamplare doi alti jucatori: unul pilot, unul canonier. Trebuie sa te intinzi pe spate, cu bratele lateral si si stai nemiscat. Canonierul umple doua baloane cu apa rece si apoi le tine pe fiecare intr-o mana, stand cu bratele in fata, paralele cu solul la distanta de 5 metri de jucator. Canonierul trebuie acum sa-si inchida ochii si sa mearga spre jucatorul intins in liniste perfecta. Cand pilotul spune "Bomba!", canonierul da imediat drumul baloanelor. Daca atinge canonierul jucatorul inainte sa il opreasca pilotul, nu mai are voie sa lanseze bombele.

Toti ceilalti jucatori iti ‘ofera’ un pumn in alta zona a corpului. Loviturile nu trebuie sa fie puternice dar destul cat sa cauzeze discomfort.

Suna o persoana pe care o alege grupul si in mai putin de 2 minute spune-I sa vina la tine acasa "sa fiti doar voi doi".

Alege o portie mica/medie dintr-un fel de mancare, prajitura sau inghetata. Membrii trebuie sa o condimenteze cu tot ce au la indemana (sa nu depaseasca jumatate din volumul initial la mancarii) iar jucatorul. sa manance macar jumatate.

Schimba un articol de imbracaminte cu jucatorul din fata ta.

Vorbeste cu alt accent pana la finalul jocului.

Scufunda-ti o mana in wc pana la incheietura.

Legat la ochi machiaza persoana din dreapta ta fard de pleoape, fard de obraz si ruj.

Spune fiecaruia ce crezi despre el/ea.

Barbiereste un picior al jucatorului din dreapta (daca persoana din dreapta e fata, cel din dreapta ei).

Danseaza 1 minut ca o balerina.

Latra ca un caine.

Deseneaza-ti cu ruj un iepuras pe fata. Nu te uita in oglinda si ramai asa pana la sfarsitul jocului.

Fa cinci flotari.

Spala pe dinti al treilea jucator din partea stanga.

Mananca un mar suspendat de un snur.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns (pentru krlla):

Eşti atât de disperată pentru funda aia încât ai copiat de pe net un ditamai pomelnicul cu provocări, însă nu pentru adevăr sau provocare pe MESS. Dumbass.
Poţi să le dai următoarele provocări thinking :
¤Scrie la status:
Băşini multicolore de unicorn.
Coiţe de cerb.
Îmi place plăcinta cu diaree.
Brb, suflu în flo.ci
Sexy show la webcam, 10 lei ora.
Dnd,watching lesbian porn.(poţi să-i zici şi să pună link de la redtube/youporn etc.)
Mă scarpin la bile,dnd.
Îmi îndes scorţişoară în anus, şi-mi place.
Am sfârcuri bombate.
Îmi miros picioarele.
Câcatul de cerb are proteine?
¤Să-şi pună la avatar o imagine ciudată/amuzantă/scârboasă, sau o poză cu ea de cand era copil.
¤Să dea mass cu înjurături/imagini înfricoşătoare.

| cristzy a răspuns:

Te provoc sa aduci un pahar cu apa si sal ti pe cap

| cristzy a răspuns:

Te provoc sa stai in cap

| Bocioaga_Cristina_1990 a răspuns:

Te provoc sa scrii la status ca ti-ai dorii un parfum cu miros de levantica si gaze umane, roaga-i sa iti recomande unul; te provoc sa scrii la status ca manelele e viata ta (sub forma asta); te provoc sa ma provoci sa te provoc sa scrii la status ca ai 5-5 ani si ca stai pe mess pentru ca mama ta a inghitit telefonul din greseala si avea net(ca sa vezi); cam atat sper ca ti-au placut nu au fost de pe net

| denymary explică:

Mersi la toti da adevaru era ca imi trebuia de pus la status