| blaackbutterfly a întrebat:

Ce scris folosiţi la messenger (font, mărime, culoare)? Am scris cu georgia, arial, comic sans mersi, mărimi de toate felurile, bold, italic, colorat. habar nu mai am ce scris să îmi fac. Ceva idei :*? Thanks.

2 răspunsuri:
| Maria2901 a răspuns:

Eu scriu de obicei cu fontul Palatino Linotype, culoare turcoaz, marime 12 bold+italic

| PurrSoundOfLOVE a răspuns:

Eu scriu cu Comic Sans MS, marimea 8 :d, culoare depinde de cum am chef. mai nou scriu cu verde deschis :d