| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla cu mine? De fiecare data cand vad vreo persoana sau vreun oras din S. U. A. trebuie sa stau pe un scaun pentru ca altfel cad pe jos ( am cazut de cateva ori)...

6 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Te rascolesc amintirile, ai pe cineva drag acolo? Se intampla ceva cu tine daca ai aceasta stare.

| CosteaVlad a răspuns:

Interpretand sensul conotativ al intrebarii, cred ca motivele pentru care ti se intampla lucrul asta sunt evidente.big grin Romania n-o sa fie ca America nici peste 100 de ani. sa compari Romania cu SUA e ca si cum ai compara melcul cu leopardulhee hee

| khrys a răspuns:

Eo cred ca iti place ft mult S. U. A asa ca! App ai fost vreodata sau urmeaza sa te duc? Daca urmeaza atunci sigur esti emotionata

| AlinaOneDirection a răspuns:

Cred ca emoti?

| BuLLetBtwin a răspuns:

De ce sa cazi, ai emoti?big grin

| gloria a răspuns:

Pai eu multi prieteni din Sua si sunt ok adica nu m-au facut sa cad niciodatalaughingstraight facetu de ce cazi? ai emotii?