| MusicVoice a întrebat:

Ce se intampla daca resetez windowsul si cum pot face asta? Din cate stiu,daca il resetez,calculatorul va merge mai bine, nu? Acum merge foarte greu.Sunt sanse sa resetez windowsul si sa mearga mai bine?
Scuzati categoria.
Funda.

1 răspuns:
| Anonimm019 a răspuns:

Da,sunt multe sanse ca calculatorul sa mearga mai bine dupa ce resetezi windowsul dar depinde si ce fel de windows ai. Daca vrei sa-l resetezi si nu sti cum, bagi cd-ul in calculator iar apoi apare o bagina si trebuie sa scrie undeva reseteza windowsul.