| ஐIForgotMyNameஐ a întrebat:

Ce se intampla daca visezi o ruda care moare,(in vis) si ea inca este in viata?(viata reala)

Răspuns Câştigător
| inafewwdaysT a răspuns:

Se intampla ca ai avut pur si simplu un vis. nu te ingrijora iti zic din propria experienta am visat de 2 ori acelasi vis tot cu o ruda care moare dar de fapt ea inviata anyway...dont worry

6 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Unele sunt doar cosmaruri, altele sunt mai mult de atat, sunt cazuri foarte rar cand se si adeveresc si cei care viseaza vor sa opreasca moartea rudei... marog degeaba spun eu pentru ca de cele mai multe ori,, nu da masina peste tine '' ci ruda sufera de vreo boala sau ceva,

| mihaelaScumpaA a răspuns:

Simplu ruda ta este in mare pericol nu chiar de moarte dar peste 3 zile va pati ceva! imi pare foarte rau daca va fia devarat ce tiaim zis peste 3 zile vreau fundita!

| mihaelaScumpaA a răspuns:

Simplu ruda ta este in mare pericol nu chiar de moarte dar peste 3 zile va pati ceva! imi parre foarte rau daca va fia devarat ce tiaim zis peste 3 zile vreau fundita!

| GoldCobra a răspuns:

Majoritatea timpului e imaginatia si eu credeam ca tot timpul dar bunicamea a visat ca unchiumeu a facut accident si noaptea aia chiar s-a intamplat accidentul dar asta e legatura mama fiu big grin. eu cred ca visul tau e doar un vis si atat

| l3rok3nAng3l a răspuns:

Inseamna ca persoana respectiva e fericita.nu e ceva rau...asa am auzit :-)kisslove struck

| oOoDintishorulTAUoOo a răspuns:

Poi e de bine^^ Inseamna ca traieste mai mult timp