| AdRiAn_9543 a întrebat:

Ce se prezinta in emisiunea "Next Top Model"... Vreau sa stiu daca are ceva in ea happy

Răspuns Câştigător
| Alexakos a răspuns:

Niste fete care vor sa fie modele. este un concurs. si este pe eliminate fac poze. la inceput e usor dupa aia incepe sa puna obstacole. adica serpi si alte cele. dupa aia le duce in zone in care e greu vant sau stiu eu ce in unele locuri unde sunt maimute de ex si trebuie sa faca poze sa nu fie nemiscate in timp ce 2 3 maimute fac ce vor cu ea si etc. adica futomodele. nu ca ma uit eu la emisunea asta dar am prins destule face cand tot schimbam canalele. (eu vb de grecia) si in Romania acelasi lucru este doar c ain grecia a fost cu mult inainte de aintra in Romania.

3 răspunsuri:
| Roxy_9585 a răspuns:

Sunt niste fete, nu stiu exact cate, care vor sa devina fotomodelle. Iar Catalin Botezatu le ajuta oferindule nenumarate sedinte foto si defilari. Sezonul trecut a castigat frumoasa Emma

| Cireașăăă a răspuns:

Sunt mai multe fete de min. 14 ani care se prezinta in fiecare sedinta si dupa cateva criterii sunt eliminate pana ramane numai una.

| AdRiAn_9543 explică:

Plictisitoooooor