| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Ce senzatii au consumatorii de droguri?

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Starea d bună dispoziție de după o masă bună, dar amplifcată să zicem de 100 de ori ca exemplu. Stare artificială, care consumă nervii și îi distruge.

| Simpatic a răspuns:

De ce intrebi?

| gabicoo a răspuns:

Fantastice!

| RoCkKiD a răspuns:

Depinde ce droguri.

Ai droguri care te linistesc si te fac sa te simti ca in ce mai faina zi de vara cand stai la umbra si asculti pasarelele cantand, droguri care te fac sa te simti mai energic decat in ce mai frumoasa dimineata a ta. Droguri care te fac sa te simti ca atunci cand te-ai indragostit prima data.

Imagineaza-ti senzatiile asta doar ca amplificate. Daca planuiesti sa bagi ceva ai grija sa te interesezi ce sunt si ce fac si mai ales la dozaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă și o sa vezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Senzatii tari

| CdeMetal a răspuns:

Conteaza si ce droguri, unele te fac sa ai halucinatii, altele iti dau o stare de euforie.

| Ionut_Pavel_1993 a răspuns:

Aceleasi senzatii pe care le are si un normal in anumite momente doar ca mult mai amplificate in functie de cantitatea si substanta consumata.

| aloaloevera a răspuns:

O calmare falsa. O solutie temporara la problemele lor.