| Ionutz_2646 a întrebat:

Ce shooter sa cumpar dintre:
-Call of Duty 4 Modern Warfare
-Call of Duty Modern Warfare 2
-Call of Duty Black Ops
-Battlefield Bad Company 2
Toate sunt similare rau si nu stiu care sa aleg (am ps3) Dau funda big grin

7 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Call of duty 4 Modern Warfare joaca un vecin si zice ca e multumit de gameplay-ul pe care i-l ofera acest shooter.

| schafer a răspuns:

Simplu le downloadezi de pe net pe toate big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti call of duty black ops

| Rauldenis a răspuns:

Sincer Call of duty modern warfare-urile sunt foarte scurte le-am terminat pe ambele in 2 zile( black opsu nu stiu cum e dar e super fain insa iti recomand black ops 2
Si battlefield bad copany 2 merita banii! deci black ops sau bad company 2 Succes

| vlad20002 a răspuns:

Ia-ti black ops 1 si 2! sunt bestiale

| barzuk a răspuns:

Eu zic call of duty black ops.Grafica e de nota 10. E unul din cele mai tari jocuri la ora actuala. Daca vrei sa afli mai multe despre acest joc scrie la youtube Call of duty black ops gameplay.

| kevinuta7 a răspuns:

Call of Duty Black Ops e cel mai tare, incearcal si nu vei regreta deloc!