| GunsNRoses44 a întrebat:

Ce site de creat site-uri este mai bun? ucoz, webnode, wordpress?

Imi puteti da mai multe site-uri, in conformitatate cu acestea?
MULTUMESC.

Răspuns Câştigător
| ZâmβέŤ a răspuns:

Bună! Wordpress este mai bun.Dar nu am nicio idee despre alte site-uri, doar ştiu că Wordpress este foarte bun :d

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Seepty a răspuns:

Cel mai bun este ForumGratuit si ti-l recomand cu cea mai mare placere.

| SoBerzerk a răspuns:

WordPress mi se pare cea mai bună şi mai complexă platformă, dar dacă eşti începător recomand blogger.com