| beatricegolban a întrebat:

Ce site-uri interesante stiti? Nu vreau sa ma plictisesc deci...

Răspuns Câştigător
| JustMeDiana a răspuns:

Pai...poti sa faci teste ( de orice fel) online, sau daca vrei sa te uiti la poze incearca pe weheartit..Sau uita-te pe youtube la vlogging ( eu mai nou o urmaresc pe Tequila, oricum sunt mai multi vloggeri). Daca iti place sa citesti intra pe wattpad si gasesti povesti in toate limbile si de toate genurile; eu iti recomand un fan-fic http://www.wattpad.com/......cuvant-de, eu personal il ador [daca esti fan One Direction, oricum, merita citit chiar daca esti sau nu fan].
Sper din tot sufletul ca te-am ajutat. FUNDA? :o3.

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Toate siteurile de filme, muzică, şi umor.

| xLionel a răspuns:

TPU.ro, raspunde la intrebari ca mine tongue

| ThePokemon a răspuns:

Pai depinde facebook laughing adica pagini de pe facebook:RObotzi,O singura speranta, Jurnal pentru fete ღ,~ D- șoara Rebelă ~, ˠ noi(*_*), TPU pentru prosti (intrebari prostesti ), Body Jewellery Shop (BodyJewelleryShop.com),Intre Noi, I Love My BFF, Intre O Fata Si Un Baiat, My Life Is You, SweetGirl.
Site-uri care nu au nici o treaba cu facebook-ul:We heart it, Bancuri online, Tumblr, Spectrul Realitati, Youtube, etc.
Sunt o groaza.