| daniDeeDee a întrebat:

Ce sporturi va plac? Le practicati?

I first:
happy
fotbal, tenis de masa, inot... big grin

Răspuns Câştigător
| Roxana_6190 a răspuns:

Imi place forte mult basket, scrima, footballinotul este unul din sporturile mele preferate! Dar nu am practicat (decat la scoala) pentru ca ...nu am putut! Ma buucr ca te-am cunoscut! Sper sa ne imprietenim!

13 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Am practicat multe sporturi, box, baschet si rugby.Acum am o anumita varsta si ma rezum la plimbari in aer liber.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Job basket şi mă dau cu rolele. Şi merg din când în cand pe munte.

| Pho3nix a răspuns:

Eu practic fotbal.:X

| BabyPink a răspuns:

Eu practic handball de aproape 2 ani love struck
Imi place volei'ul, tenis de masa, inoot, rugby pe plajaa love struck
Si multe altele happy

Te'am pupat :*

| ViVi a răspuns:

Volei love strucklove struck

@vivi

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Imi plac tenisul de camp, inotul, handbalul... dar nu practic niciunul.

| costyn162 a răspuns:

Ador tenisul de camp si inotul... dar din pacate nu am avut ocazia sa le practic

Răspuns utilizator avertizat
| b3bita a răspuns:

Am facut ceva inot, dar nu prea mult timp... volei ...si atletism. fuga, dar forte putin din toate tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am facut tenis de camp, de sala, scrima, volei handbal, tir, la Dinamo.Atletism pana la 18 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baschetul cel mai tare sport si tenis de masa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Handbalul e un sport foarte frumos, pacat ca am jucat doar la scoala, insa ma bucur ca joc si la facultate, e sportul care imi place cel mai mult, ador acest sport, cat de mult mi-as fi dorit sa joc intr-o echipa dar asta e, asi vorbi intruna despre handbal, si nu numai

| razvan09 a răspuns:

Am facut 2 ani handball dar m-am lasatoh go on
voley si footbal astea sunt sporturile mele preferatewinking