| anonim_4396 a întrebat:

Ce suc va place mai mult? Cola sau pepsi?

20 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Pepsi...desi nu sunt sanatoase deloc.

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Cola, fiindca este firma originala si prima care a facut " sucul negru " si dupa mine e si mai gustoasa

| Awkesna a răspuns:

Pepsi Twist happy

| BBEgirl a răspuns:

Pepsi

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Pepsi Twist

| Smiiiley a răspuns:

Tedi ^.^

| Iяiηα a răspuns:

Cola-Pepsi,tot pe acolo, insa Cola are un gust mai bun...mai original.Desi ambele sunt umplute pana la refus cu zahar, Cola e de 1000 ori plus unu mai buna.My oppinion.

| RUDOFL4X4 a răspuns:

Ambele

| deyutza135 a răspuns:

Nici unu sunt nesanatoase si eu beam otravuri din astea de coca clora si pepsi si mam inbolnavit din cauza prostiilor astora

| TrafalgarLawDăFărst a răspuns:

Pepsi chiar daca nu e mare diferenta intre ele -_-

| domandaniel a răspuns:

Always Coca-Cola happy

| allthree a răspuns:

Nici unu frate lasate iti distruge organismul! 8-x.Mai bine bea un suc natural fara suparare!happy

| MirciucuRonaldo a răspuns:

Suc

Cola laughing

| AnaMARIA12344 a răspuns:

PeeeeeePPPsssssIIIIII!
I love her!:X:X

| Queen15 a răspuns:

Colahappy

| ForeverHappy a răspuns:

Pepsii :X dar si cola imi place.

| Casilias a răspuns:

Pepsi

| romanirinaraluca a răspuns:

Pai din punct de vedere al gustului cola este mai bun dar nu este sanatos nici unul din ele. taicamiu il da pe roti finca ies fooarte negre

| Deny640 a răspuns:

Pepsi :X

| Yahoolikuuu a răspuns:

Pepsi. big grin