| AnaGrecu a întrebat:

Ce tari ati vizitat sau veti vizita ori cand? Astept cu nerabdare raspunsurile voastre! skull

Răspuns Câştigător
| JaJe a răspuns:

Italia 10 Ani (am trait acolo), Austria, Slovenia, Ungaria, Germania, urmeaza Franta si Spania big grin

4 răspunsuri:
| cυρcαкє a răspuns:

Buna.Am fost prin multe tari din Europa, chiar multe:

Moldova, Ungaria, Ucraina, Franta, Olanda, Spania, Elvetia, Belgia, Bulgaria, Serbia.
Bine, prin cele mai multe am trecut n-am si stat, dar am vazut cum si ce este. Tarile astea le-am vizitat euhappy, cam jumatate de Europa.

Pa-pa!

| AikkoxD a răspuns:

Pana acum am fost in Italia, America si Olanda.
La vara o sa plec impreuna cu prietenul meu in Tailanda sau in Elvetia. Una din ele, daca nu amandoua. laughing

| Dianné a răspuns:

Buna! Eu am fost la Polul Nord smug. Buna vremea thinking, am pescuit la copca! kiss; x

| AnaGrecu explică:

Eu am fost in trei tari:China, Italia si Bulgaria