| anonim_4396 a întrebat:

Ce te enervează cel mai tare?

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Persoanele care transmit un,, bad vibe'', superficiale si rele, care vor mereu sa aiba ultimul cuvant si isi extrag puterea din suferintele celorlalti, de la a-i face sa se simta incomod pana la a-i teroriza la propriu.

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Aspiratoarele, de fiecare ma incurc in cablu, zgomotul tampit, uneori nu aspira cum as vrea, daca il trag dupa un colt datorita formei lui se blocheaza acolo, cand ma intorc gen sa ies din camera si il trag uneori se rastoarna, daca e ceva mai mare pe jos se imfunda... Cand aspira cineva eu ies din incapere, pentru ca si aerul care iese din aspirator e oribil.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Prostia

| Sociopat a răspuns:

Galagia

| MaliciousDeath a răspuns:

Cand muncesti ca un sclav sa termini un exercitiu iar rezultatul obtinut nici macar nu se afla in lista variantelor posibile.:C

| milkie a răspuns:

Cand se opreste netul big grin Si atunci cand sunt cicalita.

| d33a15 a răspuns:

Cand cineva ma minte, si cand raman fara net laughing