| Lullly a întrebat:

Ce telefon imi recomandati sa-mi cumpar? Sa fie cu touch screen

9 răspunsuri:
| JoeTPU a răspuns:

HTC: One X, Sensation Xl
SAMSUNG: Galaxy S Plus, Galaxy SIII
NOKIA:Lumina 710, C3
Sigur o sa-ti placa unul!
Bafta! happy

| stefan573 a răspuns:

Samsung Galaxy 3
Un SmartPhone, acceptabil, si la pret mic, maxim 500 lei, WIFI, alea alea incluse foarte bune.
IPHONE 4/4S

| DarkBlood32 a răspuns:

IPhone 4.

| poateEU a răspuns:

Samsung galaxy note 2

| jipi99 a răspuns:

Iphone 4S.Am si sunt super multumit(10+++)

| Tanislav_Miruna_1990 a răspuns:

DA,depinde de bujet
daca ai bujet mare ia-ti Samsung galaxy s3 sau s 2 sau chiar un iphone daca ai bujet mic, un Samsung star s 2.

| theodora_1306 a răspuns:

Samsung galaxi mini
LG t 500

| Haha_Laur_1996 a răspuns:

Depinde si de buget. cum a zis si andreautzaandre Samsung galaxy s3, dar daca vrei un telefon si bun si ieftin iti recomand Vodafone smart 3 ( are android, full optionlaughing )

| andreautzaandre a răspuns:

Samsing galaxy s3