| RrobByy a întrebat:

Ce telefon sa imi iau intre 200 si 400 lei sa fie bun la semnal si sa aiba bluetooth... sa faca poze misto sa se auda tare, internet sa tina bateria.big grin

3 răspunsuri:
| Mdll966 a răspuns:

Nokia c3...Crede-ma isi merita banii. fundita?

| reky a răspuns (pentru Mdll966):

Scuze ca folosesc asta dar nu imi apare casuta pentru a raspunde la intrebare.Incearca Allview m5 music.e telefon romanesc si e smecherie

| EugenStanescu a răspuns:

Nokia e65 e mai tare decat orce e pe sine are camera 5 megapixel
se aude super tare si clar face poze misto e doar intre 300-400 lei si-i merita bani da si tu funda te rog.