| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Ce va place mai mult la Marea Neagra? Sa stați sa va bronzați sau sa faceți baie în Marea Neagra? Care este cea mai frumoasa plaja în opinia voastra din Uniunea Europeană?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu imi place sa ma bronzez si nici sanatos nu e sa stai la soare... prefer sa inot si sa stau la umbra sa ma relaxez.

Cred ca din UE Grecia are de depparte cele mai frumoase plaje. Si Olanda si Belgia au niste plaje superbe la marea Nordului

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să fac amor pe plajă.

| Wr3nch a răspuns:

Baie, ca plaja pot face in curte in celalt capat al tariilaughing Da groapa asa mare nu amrolling on the floor)

| Werrich a răspuns:

Grecia

| RKBlue a răspuns:

Imi place sa pun oase dimineata in apa si sa vad pe la ora pranzului cum se sperie unii. rolling on the floor Serios, sa vezi ce fete au!
Insula Corfu are niste plaje superbe.Si Croatia si Muntenegru au niste plaje frumoase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am fost niciodată la Marea Neagră dar ca plaje din Europa îmi plac plajele din San Sebastian, mai exact Plaja Scoicii, deşi nu am fost nici acolo ci am văzut doar în imagini dar arată foarte... exotic. tongue

| Adrian5575 a răspuns:

Mie imi place Marea Neagra numai cand nu sunt turisti.

| ValentinGabi a răspuns:

Să fac baie să mă scald..Grecii au cele ai frumoase plaje

| Randomkid a răspuns:

Din pacate, nu-mi plac absolut deloc plajele din România. Cel mai mult mi-au placut plajele din Italia si Spania, unele si din Grecia. Cel mai mult imi place sa stau intr-un loc la umbra si sa citesc si sa inot in mare. Mai exact, sa ma relaxez happy