| Firdinica a întrebat:

Ce va place mai mult? Sa ascultati muzica sau sa cititi? Funda! Argumentati.

Răspuns Câştigător
| Alesia87 a răspuns:

Depinde de starea spirituala si mentala pe care o ai in clipa respectiva. Mie imi plac ambele variante.Insa am momente cand doresc pur si simplu sa ascult muzica, iar genul muzicii pe care il ascult in aceea clipa, reprezinta starea in care ma aflu.De multe ori, le mai combin,daca am o stare buna, ascult muzica si citesc pe internet fel si fel de subiecte interesante, ca sa invat lucruri noi, sa aflu "barfe" noi. In general, muzica este o modalitate foarte buna de relaxare. Funda?! big grin

2 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Mie imi place mai mult sa ascult muzica.Nu as putea rezista fara muzicahappy
Dar imi place sa si citeschappy
Numai bine.

| MyPassion a răspuns:

Ambele, citind iti mai imbogatesti vocabularul, iar muzica ascult de obicei cand sunt plictisita sau am o stare mai proasta de multe ori ascultand muzica ies din acea stare happy.