| AvalohAlyn a întrebat:

Ce vezi cand esti la un film 3D la cinema? Ce e diferit fata de un film normal la cinema?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Vezi filmul si ti se pare ca esti in mijlocul actiunii (daca ai si un sunet stereo). Mai mult, imaginea este in trei dimensiuni. Sunt prin magazinele chinezesti niste imagini sau icoane 3D in care pare totul in relief.

| RAY a răspuns:

Du-te si vezi, eu recomand 4d

| cami1626 a răspuns:

Pretul difera...

| Alexuca24 a răspuns:

Cand vezi un film 3D este o senzatie aparte si merita sa dai mai multi bani pentru a vedea un astfel de film decat unul cu efect normal