| MiruFcrb a întrebat:

Ce vreti sa faceti de Anul Nou? (fundita pentru raspunsuri frumoasebig grin)

17 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Mi-ar placea sa petrec la o cabana cu prietenii, dar nu prea am sanse sa ma lase parintiisad

| LittleandLiars a răspuns:

As vrea ca Anul Nou sa il petrec alaturi de familie sa incep un An Nou cu familia
Tu?

| Wihaela a răspuns:

Pai eu ma dk la varu` meu care are oar 9 luni(ca zi inainte), apoi mergem la munte(brasov)si ne facem revelionul acolowinking(la niste rudehee hee

| Anda1197 a răspuns:

Pai... sa-mi petrec timpul cu toata familia. Sa ne reunim, sa nu mai fie mama si tata plecati. Sa petrecem si anul acesta o seara de poveste. happy

| Betty a răspuns:

Inchiriem toata gasca o cabanuta in varf de munte...muzica + dans + alcool = distractie \dancing \dancing \dancing

| MiruFcrb explică:

Vad ca voi vreti sa faceti ori cu familia, ori cu prieteniibig grin.
Eu o sa plec in orasul in care am stat inainte, unde sunt prietenii si cateva rude, o sa stau cu ele ceva timp, apoi o sa merg cu amicii sa vedem artificiile, si o sa mai pierd timpul cu ei, o sa ne prostim... ce sa facem si noi?! Oricum, o sa fie super! Adica.eu simt ca si cum ar fi ceva in aer.si ma bucur oricumbig grin

| Tudor1212 a răspuns:

Tot ce vreau e sa fiu alaturi de dragutzica mea si apoi cu familia.big grin dar tu ce faci?

| ColorfullColors a răspuns:

Prietenul iubitului meu m-a intrebat ca din senin daca stiu ce o sa fac de Revelion. Am raspuns ca nu stiu inca si el a spus ca acum am ce sa fac, ca o sa fac Revelionul cu ei 3: iubitul meu si 2 veri de'ai lui. Nici macar n-am avut sansa sa zic 'da'. 'nu'.'nu stiu'.
El a inceput sa'mi zica de ce o sa fie pe acolo. Si dupa aceea 2 am inceput sa se certe despre nu stiu de boxe... laughing

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Simplu, voi face ceva ce tot anul mi-am dorit, am sa manac, am sa ma uit la filme, pe la 2-3 noaptea ies pe strada, aduni niste prieteni si colindam strazile.
Sincer si eu ma astept sa fie ceva emotional, special si frumos, dar totul este doar un vis de multe ori mi sa intamplata.
scuze pentru gramatica

| friday a răspuns:

N-am idee, si tocmai ca vreau sa fac ceva special, nu ca alte dati.
Ma gandisem totusi la un party drum N'Bass, da' nu e nimic sigur.

| Fan7a a răspuns:

1. Intru la liceu
2.Sa imi indeplinesc visul sa intru pe mate info :X
3.Sa imi cumpar un computer mai nou
4.Sa vina 4 martie sa fac 14 ani sa-mi iau buletin
5.Sa-mi gasesc o prietena :X

| Bitzika a răspuns:

Pai asa vrea asa sa merg impreuna cu familia la un hotel pensiune ceva sa stau pana la 5. 6 dimineata si sa ma distrez

| Annaa a răspuns:

Sa ma distrez:-))

| EsarfaRozZ a răspuns:

Pai, ma prinde anul nou cu prietenii meeei:X:X
vreau sa ma disprez de anul nou:d tu ce faci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa petrec cu iubita sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa beau bere

| Dee a răspuns:

Eu mi-as dori sa plec cu prietenul meu si cu alti prieteni comuni pe undeva la munte, dar nu este nimic sigur!big grin Tu ce ai vrea sa faci?