| scumpica_3107 a întrebat:

Ce vreti sa va faceti cand cresteti "mari"?

17 răspunsuri:
| PinkDea a răspuns:

Asistenta medicala

| larya234 a răspuns:

Avocat sau director de vanzari tu?

| cevazacelamineintorace a răspuns:

Actrita *:]]
Este visul meu
Tu?;]

| YiaSwimsInTheWater a răspuns:

Psiholog love struck

| Kesariona a răspuns:

Psiholog in Japonia laughing. Serios.

| BiaBubulina a răspuns:

Buna.pai eu as vrea sa ma fac o femeie dinaceea care lucreaza la o firma si face publicitatile.se numeste redactor, uitasem. vreau sa ma fac fiidnca deacum de la 10 ani stiu foarte bine si ma priep si am multa imaginatie.pe de alta parte imi place mult gimnatica dar mama si tata nu ma duc fiindca nu au timp si tare imi pare rau.eu am inceput sa fac acasa si stiu ceva.asa ca eu vreau sa ma duc la liceul de sport ca sa ma fac antrenoare.dar nu prea castig bani si totusi vreau sa ma mentin cand o sa fiu mare.pe de alta parte la meseria de redactor castigi vreo 40-50 si e foarte frumoasa. sper ca ti-a placut ce tiam spus eu dar sa stii ca tu sti cel mai bine ce vrei sa te faci mare.eu ziceam ca vreau doctorta nu mai ca castig bani dar nu-mi place sincera sa fiu.cu siguranta asa ne imaginam noi dar cand vom fi mari vom vedea altfel lumea. funda?

| Andreea114820 a răspuns:

Actrita sau ghid turistic

| scumpica_3107 explică:

Eu ink nu stiu am multe idee trebuie sa ma mai gandesc

| scumpica_3107 explică:

M-am gandit pana la urma ma fac hair stilyst ca imi place sa ma joc in capul oamenilor rolling on the floor

| iloveunicorns a răspuns:

Dansator profesionist :s ...BrakeDance :s

| iloveunicorns a răspuns:

Dansator Profesionist :l

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avocat sau dj la kiss fm big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avocata big grin

| andreiandre a răspuns:

Hair stylist

| NeverBeAlone a răspuns:

Imi doresc foarte mult sa ma fac psiholog. sper sa reusesc happy tu?

| Roxy_8424 a răspuns:

Politista... e mijtoooooo ca e cu actiune si e tare

| ltwo a răspuns:

Cercetator-CERN(fizica)