| alexe333 a întrebat:

Ce ziceti? Care e mai bun? Sony Ericsson Vivaz sau Vivaz Pro?

Răspuns Câştigător
| marcelboss a răspuns:

Buna uite aici carac. Sony Ericsson vivav Telefon Sony Ericsson, Retea GSM 850/900/1800/1900 (Quadband), Ecran TFT, Dimensiuni 107 x 51. 7 x 12. 5, 16. 7M culori, Camera 8. 1 MP, Rezolutie 3264x2448 pixeli, Timp stand by pana la 440 ore, Timp convorbire pana la 13 ore... si Sony Ericsson vivav pro camera 5 mpx tastatura qwerty filmare HD 720 p deci eu iti spun ca Sony Ericsson vivav pro este mai slabut decat vivav da are tastatura qwerty care te ajuta mult la scris de mesaje, messenger etc.

3 răspunsuri:
| Available a răspuns:

Sony ericcson cu siguranta, si eu am si e un telefon ff bun nu am s. e vivaz dar oricum e un tel f bun (cu exceptia ca mi-a ros catelul incarcatorul si acum il incarc prin cablul USB) e bine si asa

| iuliutzza a răspuns:

Sony Ericsson Vivaz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.eu am Sony Ericsson vivaz si iti zic ca e de 1000 de ori mai bun decat probig grin