| DenisIonut01 a întrebat:

Ce ziceti de acest video? Sunteti de acord?

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=B CSVUJB5AQA

Răspuns Câştigător
| crocky a răspuns:

Sa spunem si da si nu
nu: pentru ca spune ca noi l-am invadat teritoriul...nu se stie cand a aparut omul sau animalele....si e normal ca in anumite zone, omul sa isi vaneze prada pentru a avea cu ce se hrani, instinctul animalic nu a disparut complet.Omul inca nu este o fiinta rationala, nu in anumite zone ce esti pus de mic la vanatoare
si da: pentru ca este adevarat ca anumite animale, resurse etc sunt epuziate/omorate doar pentru satisfacere or bani.In felul lumea se indreapta inspre rau, la fel cum spune si in video.Pamantul suntem noi deci ar trebui sa ne portejam