| Sakura1218 a întrebat:

Cea mai frumoasa/interesanta urare pentru ziua de nastere ( in limba engleza ) primeste funda. Poate fi si o poezie scurta... orice dar sa fie in engleza. Urgent!

Răspuns Câştigător
| Sakura1218 explică (pentru faramatania):

Imi explici ce e cu acest link

| Sakura1218 explică (pentru faramatania):

Aaa...scz nu am inteles, cand invazut scrisul in ( japoneza sau chineza ) am inchis pagina.
Scuze pentru neintelegere!

7 răspunsuri:
| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
Birthday greetings!-Felicitări cu ocazia aniversării!
Happy Birthday!- La mulţi ani!
Many happy returns!-Toate urările de bine!
Wishing you every happiness on your special day.-Cu ocazia acestei zile speciale îţi urez toate cele bune!
May all your wishes come true. Happy Birthday!-Fie ca toate dorinţele tale să devină realitate! La mulţi ani!
Wishing you every happiness this special day brings. Have a wonderful birthday!-Cu ocazia acestei zile speciale îţi urez toată fericirea din lume! Petrecere frumoasă!
Happy Anniversary!-Aniversare frumoasă!
…years and still going strong. Have a great Anniversary!-... de ani şi sunteţi ca la început de drum! Felicitări pentru aniversare!
Congratulations on… -Felicitări cu ocazia...

1.Happy Birthday!
2.May this year be your best ever
3.Here’s to another year of experience
4.You’re not getting older, just more distinguished
5.Have a wonderful day and fabulous year

Fly in the plane of ambition,
and land on the airport of success,
Luck is yours,
wish is mine
may ur future
always shine...
With LOTZ LOVE
"Happy BIRTHDAY 2 YOU".

Cos today is your day,
its an opportunity for u to know that
u are special and special things are for u today,
i wish u all the best.
Happy birth day. Love u!

| faramatania a răspuns:

Nu mi se pare prea greu de înţeles.Lateral dreapta, ai diverse opţiuni, dai click pe cea română, şi înţelegi.Sunt nişte felicitări pe care poţi să le şi trimiţi.Toate cele bune.wave

| faramatania a răspuns:

OK.Numai bine.winking

| Iancu_Ancuta_1975 a răspuns:

Doresc acest lucru si vreau o poezie scurta