| LoStEyEs a întrebat:

Ceaiurile de slabit chiar functioneaza?

Răspuns Câştigător
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Da unele pot spune ca chiar functioneaza dar nu in mod miraculos si nu in sensul ca te culci in seara asta balena si te trezesti dimineata sirenalaughing) poti da undeva la 2 -3 kg jos cu dieta bineinteles.dar ceea ce este mai important este ca dupa ce lasi acele ceaiuri nu iti vei mai putea face" treaba mare "fara ele si asta chiar ca este naspacrying(

1 răspuns:
| Necrophagist a răspuns:

Nu elimină decât în jur de 80 de calorii pe zi ceea ce înseamnă că pe săptămână la 3500 cal. raţia zilnică nu ai pierde nici măcar jumătate de kilogram.În rest au efect laxativ dar care nici ăsta nu prea ajută.