| anonim_4396 a întrebat:

Cei care ati fost la Therme in Bucuresti, imi puteti da cateva detalii?
Ce zona va place mai mult?
Imi puteti spune cateva reguli si daca trebuie sa am prosop de acasa sau mi se da la receptie?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

"acum o oră | Paciumara întreabă:
Cei care ati fost la Ferme in Bucuresti, imi puteti da cateva detalii?"

La "FERME"nu-ti trebueisc prosoape, ci haine ponosite si cizme de cauciuc, ca-i de alergat printre animale, unde-i balegar, apa, noroi, paie, frig.
Sincer, nu prea are ce sa-ti placa la ferme, nici mirosul de balegar ori gainat, nici noroiul sau conditiile in care stau animalele.

| ParvuMaria a răspuns (pentru Violleta2022):

Am scris" Therme", dar autocorectia textului a schimbat in "ferme".
Nu te-a dus capul asa departe...
Noapte buna!

| Violleta2022 a răspuns (pentru ParvuMaria):

Poate ai gandit "therme' dar ai scris "ferme", ca am citit de 10 ori, inainte sa copii textul tau, ca sa-ti aduc dovada a ceea ce ai scris.
Vezi ca nici de data asta nu ai scris corect romaneste!
Termenul corect este "TERME" nu englezescul "therme".
Nu-i vorba de dus capul, ca asta iti pot spune si eu tie, ci de interesul pe care tu il acorzi fromularii unei interbari.

| Bizon95 a răspuns (pentru ParvuMaria):

Ai scris Ferme
NU SUNTEM MAFALDA, ca sa GHICIM ce iti face tie masocheala cu auto-corectia!

si nici nu e vina noastra ca nu numai ca folosesti o tampenie ca auto-corectia, DAR NU FACI SI CORECTARE MANUALA, dupa ce ai scris o intrebare, inainte de a o posta in public, ESTE DE MINIM BUN SIMT sa o recitesti sa fii sigur(a) ca e scrisa corect si se intelege ce ai vrut sa intrebi

STIU, VREAU PREA MULTE, oricat ar fi de minim bun simt!

dar NUUUUUUUU, e vina celor care vor sa ajute pentru ca "nu i-a dus capul", ca doar e asa de "evident" ca e de vina auto-corectia