| yloveyou1 a întrebat:

Cei care au acest telefon Huawei ascend G300 ce avantaje si dezavantaje are? va rog sa-mi spuneti ca vreau sa-mi cumpar si eu un telefon nou si m-am gandit la acesta. FUNDA

3 răspunsuri:
| catix a răspuns:

Este foarte bun si daca faci updat-ul la Vodafone o sa ai prin intermediul lor o versiune de android 4.0.3

| sarhaa a răspuns:

Telefonul este in regula dar singurul dezavantaj e ca tonul de apel se aude foarte incet.un telefon performant la pret accesibil cumparati-l cu incredre. Acest Huawei G300 are net superior si ruleaza toate tipurile de clipuri sau seriale. sper sa te ajute raspunsul...

| Carare_Ben_1974 a răspuns (pentru sarhaa):

Pentru sunet fa update de Vodafone si se aude super tare in rest produsul e super tare la bani putini