| khrys a întrebat:

Cei ce au I-phone sau nokia 5800 de unde l-ati luat si cat a costat?

3 răspunsuri:
| elyssa20 a răspuns:

Eu am Nokia 5800 Xpress Music, si l-am luat de la un magazin de prin centru(unirii), si am dat 800 de lei.

| resp3ct a răspuns:

Salut

Am un 5800 XM luat din Spania de la Vodafone (deci la abonament) cu 100 de euro atunci cand a aparut, la liber era 500 laughing. In romania il gasesti la 600 lei pe okazii, pe net cu 800 lei si la Germanos cu 1300 lei (mare teapa.)..toate sigilate happy.
Sper ca am fost de ajutor happy

| kytty a răspuns:

Buna

am avut nokia 5800 xpress music acum 1 an, mi l-am luat din madrid.am dat pe el in jur de 250 euro