| YepIsSuspended a întrebat:

Celebrity Look-a-Like *(Part 1)*

http://i.imgur.com/CTX7c.jpg

Cine vreti sa urmeze?:D

4 răspunsuri:
| BughY a răspuns:

Connect-r

| Herr a răspuns:

1.Lady Gaga este un fel de papusa pentru cei care conduc lumea, nu ma mira ca in videoclipurile ei apar draci, si ma refer la Bad Romance, acei cerbi de langa pat inseamna niste diavoli, nu voi intra in amanunte, sa numai vorbim despre numerele bestiei, in videoclipurile ele, sau despre "sigla" Illuminati care o arata ea.

2.Pai urmatoarea cred ca ar fi Rihanna, merita si arata chiar bine, frumoasa.happy

Acum pentru cei ce nu cred ce am spus eu, nu comentati, vrei sa cititi si sa va convingeti?!? Imi dati mesaj privat.

| ...:::My\Tears/Run\Black:::... a răspuns:

Hmm... Avril Lavigne?

| Gabitzooo a răspuns:

Selena gomezz te pupp :X:X:*