| anonim_4396 a întrebat:

Ceva expirat dar totusi am sa va intreb fiindca nu am tinut cont de asa ceva.Am observat ca unele persoane pe care le urmaresc pe Instagram,au sute de like-uri dintr-o data, multi followers. Aveti idee cum fac asa ceva? Multumesc

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Posteaza chestii interesante, care atrag mai multe persoane.

| venividivici2017 a răspuns (pentru Violleta2022):

Sunt cateva aplicatii in Google Play, dai like, iar la randul tau primesti like-uri pe pozele dorite.Followers samd...din pacate "lumea" asta alearga numai dupa asa ceva.

| AndreeaMonica25 a răspuns:

Sunt mai activi si posteaza mai des de aceea au si multi umaritori care le apreciaza postarile sau pur si simplu profilul este pus public si in felul acesta pot sa aprecieze oameni din toata lumea.

| anonimooouuuusssellle a răspuns:

Păi, este posibil ca alte persoane/pagini cunoscute să le facă promovare. Cred...

| Feriha567 a răspuns:

Daca persoanele sunt chinezi sau turci probabil este de la aplicatiile acelea care iti fac nu stiu cati urmăritori in cateva minute.