| mih5a a întrebat:

Ceva filme care merita vazute?big grin

Răspuns Câştigător
| poleaccristina_8734 a răspuns:

Twilight
Twilight:New moon
Twilight:Eclipse
Mean girl
Another cinderella story
A cinderella story
Step up 1
Stept up 2 the street
Raise of voice
material girl
mean girl
american pie 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Coraline

Fundaahee hee?

12 răspunsuri:
| Abcfunny a răspuns:

The last Song!

| sy46 a răspuns:

Forever Strong (drama sportiva), Dear John (drama romantica), The Prestige (drama psihologica), Jumper (actiune), Premonition (drama psihologica), I Hate Valentine*s Day (romatic), Perfume- The Story of a Murderer (drama), Shooter (actiune), The Bourne Trilogy (actiune), 21 ( a lil' drama), The Proposal (comedie romantica). altele nu imi vin in minte

| Stefanaaa a răspuns:

->Teoria Mitocanului
->Doi baieti si multe fete
->Angus si sarutul perfect
->The Last Song
->Beverly Hills Chiuaua

| DaughterOfDarkness a răspuns:

Salut,
Dintre filmele care le-am vazut, cele care mi-au placut cel mai mult sunt:
-Plan de rezerva
-Mamma mia
-Avatar
-Scrisori catre Julieta
-Clubul pumelor
-Charlie si fabrica de ciocolata
-P. S. I love you
-Super Hero
-Mr. Magoo
-Duplex
-Mr. Bean's Holiday
-Old dogs
-Dadaca McPhee intra in actiune
-Legile atractiei
-The Last Song
Sper sa iti placa aceste filme!

| hippiemuslim a răspuns:

The Shawshank Redemption, Forrest gump, American History X, Creation, District 9, Moon, The Pianist, Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back, Star Wars: Episode IV - A New Hope si multe altele.
http://www.imdb.com/chart/top

| Vampă a răspuns:

Killers, twilight(1, 2, 3), avatar, grown ups, butterfly effect(1, 2, 3), atonement, the vampires diaries(serial-il poti viziona pe www.filmeonlineorg la sectiunea cu seriale)

| Face2face a răspuns:

Eurotrip dupa parererea mea a fost cel mai tare, l-am vazut acum 2-3 ani parca dar a fost marfa rau. Pup

| hax0r a răspuns:

Ceva filme care merita vazute.

| Rukhsandra a răspuns:

Killers si actiune si comedie si dragoste... chiar merita vazutwinking

| BabyDoll a răspuns:

Seven pounds este un film care consider ca ar trebui vazut cel putin o singura data de fiecare persoana! Pe mine pur si simplu m-a sensibilizat enorm.

| BabyBoo a răspuns:

A walk to remember happy

| yodeeadulce a răspuns:

Dansul dragostei
are 2 parti