| Daviiiiiid a întrebat:

Chiar daca nu e inca Craciunul. Sarbatori fericite tututror!:X:* voi ce faceti de Craciun? eu ma duc in Germania la rude:X.

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu ma duc la tara!
abia astept love struck
sarbatori fericite si tie happy

mariana
| mariana a răspuns:

Multumesc de urari si eu iti transmit Sarbatori fericite, multa sanatate si distractie placuta in Germania, cu prilejul acestor zile de sarbatoare.
Eu petrec Craciunul si Anul Nou in familie si in saptamana viitoare nu voi mai avea prea mult timp sa intru pe TPU, asa ca acum folosesc prilejul acordat de tine, pentru a ura si celorlalti useri TPU, Sarbatori fericite, LA MULTI ANI! si cat mai multe sperante indeplinite.

| Frau a răspuns:

Craciun fericit si tie! big hug
Voi petrece Craciunul in familie happy
Ma iei si pe mine in Germania big grin?

| deiutaza45 a răspuns:

Multumesc la fel si saai un an nou mai bun craciun fericit si eu plec la tara

| alissya a răspuns:

Multumesc la fel Craciun fericit si tie, eu maine plec din Germania, ma duc acasa in Romania abia astept ca de 4 luni is aici nu mai am rabdare worried, sper sa iti placa aici '(in Gerrmania) si iti spun Sarbatori Fericitesi, un An Nou plin de bucurii si impliniri happy

| iulian6861 a răspuns:

Eu cred ca in Italia