| pianogym a întrebat:

Chiar nu stiu ce sa fac in vacanta de vara. Spuneti-mi si mie ce jocuri jucati in vacanta.
Nu vreau raspunsuri ca jucatul la calculator sau cititul cartilor pentru ca deja fac asta.

Răspuns Câştigător
| kidDiana a răspuns:

Poti sa planifici cu prietenii o intalnire in oras,sau nu neaparat in oras, in parc, in fata bloclului, sa va plimbati prin padure, adica drumetii..cu prietenii adevarati gasesti mereu ce sa faci,poti sa te joci pitiea seara, e destul de interesant... puteti face intreceri, cu bicicleta, pe jos, cu rolele.Iti poti achizitiona o pereche de role si sa inveti sa mergi.cel mai placut e seara! Poti juca carti, adevar sau provocare, flori fete sau baieti...frate daca ai gasca poti sa faci orice, puteti juca monopoly, e suuper distractiv, si ca sa nu dai bani pe el il poti gasi pe internet, e o versiune faina raww.Mult succes..si puneti imaginatia la bataie happy :*

5 răspunsuri:
| Northern a răspuns:

Sa te plimbi prin padure.

| Th3Li0N a răspuns:

Ok ma pretentiosule e vara, e cald 100% este un loc in orasul tau unde este apa termala adica strand, piscina etc... Cu prieteni la football, iti faci o bicicleta te plimbi 1h pe zi faci sport, Iati un cub rubic si rezolval te pune la gandit putin dar este distractiv eu am un catel ciobanesc mioritic romanesc este fata si o plimb de 2 ori pe zi, cumparati un iepure ingirjestel, e vara omule nu ai cum sa nu ai ce face! Planificativa si tu cu prieteni tai sa dormiti noapte in cort este fain. 10000000 de metode sunt doar cu putina imaginatie! Succes vacanta placuta!

| HeLps a răspuns:

Uite ce fac eu vara astept sa se lase seara (intuneric) chemam prieteni afara si jucam pititea ( v-ati-ascunselea ) sau cum se scrie.

| HeLps a răspuns (pentru HeLps):

Dar am uitat sa zic ca in padure, pe o ulita.

| Vieru_Nicusor_1990 a răspuns:

Poti sa faci o bataie cu apa volei pe apa, fotbal de plaja sau concursuri de inotat cu prietenii.