| 0789485858558 a întrebat:

Chris benoit a murit

12 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Din 2007 chiar.
http://ro.wikipedia.org/wiki/Chris_Benoit
Sper că nu te referi la un alt Chris Benoit; și de asemenea sper că asta e o întrebare.

| OnuOnulică a răspuns:

Chris Benoit este idolul meu...a fost cel mai bun luptător de wrestling din lume.
Şi da, a murit în 2007.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tragic.

| Bøøgey a răspuns:

Da, si inca din 2007 cand s-a sinucis imediat dupa ce si-a omorat nevasta si copilul.

| irinuk28 a răspuns:

Cine e acesta sau ce a fost?

| SmokeyEye a răspuns:

Și alții. Dar acesta nu e un site de anunțuri, pot și eu să te informez despre alte decese. Ai vreo întrebare?

| Pricked a răspuns (pentru SmokeyEye):

Am eu.
Când îşi va găsi sfârşitul @0789etc?

| SmokeyEye a răspuns (pentru Pricked):

Sa luam prostia ca o sursa inepuizabila care face ca serverul de la acest site sa fie tot mai accesat.
O cuantizam, la nivel de user( sunt multi). In cate diviziuni trebuie impartita, ca o cuanta sa devina insesizabila? ( prostia sa ramana la fel de multa iar userii sa se inmulteasca, fiecare primind mai putin). Ti-as recomanda o mai buna interpretare a abrevierii TPU dar o sa fiu banata daca zic ca Toti prostii uniti... Si nu as mai putea fi unul dintre ei. Deci nu isi va gasi sfarsitul prea curand. Ti-e si frica sa mai faci copii!

| TOOL a răspuns:

Da s-a sinucis, data vitoare cand scrii o propozitie, pune si un semn de punctuatie la sfarsit sa ne dam si noi seama daca ne intrebi daca a murit, sau daca exclamisad.

| piratuu a răspuns:

Da. A murit acum 7 ani, si a fost gasit spanzurat in subsolul casei lui.

| DaffyDuck a răspuns:

Ce intrebare mai e si asta?
Oricum, chiar daca nu stiu cine e, tragic.

| alexmihay92 a răspuns:

Da a murit