| Deniisze a întrebat:

Cine a ajuns in semifinala la romanii au talent?

Răspuns Câştigător
| Zoet a răspuns:

Uite aici toti cei care au ajuns in semifinala. Vezi ca mai apare acolo semifinala1, semifinala2, semifinala 3, semifinala 4 : http://romaniiautalent.protv.ro/semifinale/semifinala-1

8 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Multi...

| missbee a răspuns:

Pe mine m-au dezamăgit total alegerile lor. Au irosit pur și simplu cel puțin 15 locuri cu oameni care nu au nimic de arătat mai departe. Cu oameni care au avut un moment pe scenă, s-au descurcat, dar care nu au ce căuta mai departe, căci deja au dat ce știu să facă. S-au eliminat trupe de dans și cântăreți adevărați, pentru nimic...

| Genesis29 a răspuns:

Gasesti pe http://romaniiautalent.protv.ro/semifinale/semifinala-1. Acestia sunt doar din prima semifinala. Restul cred ca ii gasesti tot aici.

| Zoet a răspuns:

Toti cei care i-ai vazut pana acum, de-alungul acestor editii. Mai precis cei care au primit DA.

| bogz a răspuns:

Sunt vreo 48 din 400 care au fost selectati

| TheLegion a răspuns:

Incearca sa intri pe www.romaniiautalent.ro nu stiu sigur daca o sa apara, dar incearca.
Sper cate-am ajutat
P.S. id=barbustefan25