| JuneRain a întrebat:

Cine a calatorit cu avionul? imi puteti da anumite detalii?

Răspuns Câştigător
| HermioneLove a răspuns:

Este super! o priveliste uimitoare ca mergi seara sau ziua! Ziua parca ai zbura printre nori! love struck seara, sunt mii de lumini minunate si superbe! ai grija sa ai mereu in caz de orice o punga la tine daca iti este rau pe avion! ajungi mult mai repede cu avionul la destinatie! poti si comanda mancare sau poti cumpara suveniruri! big grin. Nu ai voie cu bijuterii de aur sau chestii ascutite pentru ca poate fii periculos deci inainte sa intrii in avion treci peste ceva chestie care verifica daca ai sau nu nimic cu care ai putea ranii pe ceilalti calatori! happy daca ai si isi dau seama s-ar putea sa-ti anuleze zborul sau sa-ti ia lucrul respectiv! deci ai grija! cam atat cred! eu am fost o singura data cu avionul si crede-ma pe cuvant este magnific de frumos si interesant! sper ca te-am ajutat! happy Calatorie placuta!(funda?)puppy dog eyes

9 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Detalii in legatura cu ce? Te sui in avion, decoleaza, mergi vreo 15 ore(depinde unde mergi), aterizeaza, astepti bagajul, si aia e.

| JuneRain explică (pentru unknownn):

Este adevarat ca te dor urechile in timpul zborului?

| unknownn a răspuns (pentru JuneRain):

Depinde de la persoana la persoana, mie doar mi s-au infundat urechile de la presiune, poti sa mesteci guma sau bomboana ceva, cred ca trece.
Calatorie Placuta!

| ErrChan a răspuns:

Eu.Este o experienta super, crede-ma.Vezi toate lucruile diferit de cum le vedeai cand erai pe pamant.Nu stiu daca te ajuta detalii-le mele.

| Albãstriţaxx a răspuns:

Euu.Si crede-ma ca ii ft ft ft fain.Nu stiu ce detalii sa-ti dau...Vezi peisaje foarte tari pe gemulet =]], nu stiu ce sa-ti mai zic, daca vei merge cu avionul iti va placea mult =]]]]

| JuneRain explică (pentru Albãstriţaxx):

Este voie cu telefon, ochelari, ceas, si alte accesorii?

| ErrChan a răspuns (pentru JuneRain):

Cu telefon nu este voie trebuie sa-l tii inchis

| HermioneLove a răspuns (pentru JuneRain):

AAAA si cu telefon nu prea cred ca ai voie va trebuii sa-ti fie inchis neaparat ca sa nu deranjeze in vreun fel zborul!

| Albãstriţaxx a răspuns (pentru JuneRain):

Sincer nu mai stiu ca am fost acu 4 ani, doar stiu ca a fost super