| anonim_4396 a întrebat:

Cine a câştigat aseară la "Te pui cu blondele b-)"?love struck fundă:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exact acum a fost reluarealaughing...au castigat blondelelaughing)

10 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Blondele au castigat, Irinel Columbeanu a pierdut.

Sursa: http://tepuicublondele.a1.ro/emisiuni-blonde-1/Te-pui-cu-blondele-724180

| Neimportant a răspuns:

La 11:30 a fost reluarea. Banii au fost luaţi de blonde iar Columbeanu a pierdut.

| miku0101 a răspuns:

Blondele nu ratez nici o emisiune. nu te-a lasat mama ta?

| dianaaaaax a răspuns (pentru miku0101):

Ba m-a lăsat, numai că atunci când a băgat publicitate...am schimbat şi dupa un timp am dat pe Antena..numai că se terminase.laughing

| victor333 a răspuns:

Dan Negru!

| JustMeNck a răspuns:

Blondeleeeeeeeee :*

| HuBaBuBaa a răspuns:

Au castigat blondele si Irinel Columbeanu a pierdut. happy

| Pagnel a răspuns:

Blondele

| Questo a răspuns:

Nimeni

| heroname58 a răspuns:

Blondele