| Crimescene a întrebat:

Cine a scris cartea,, Chemarea strabunilor"?

Răspuns Câştigător
| Pawesome a răspuns:

Cartea a fost scrisa de Jack London.E foarte frumoasa.Este vorba despre un caine de rasa care are prima oara un stapan bogat.Apoi trece prin multe intamplari (pe care te las sa le descoperi singur /a ).La sfarsit pleaca impreuna cu lupii. Sper ca te-am ajutat. Funda?

9 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

De ce nu ai dat o simplă cautere pe google? Jack London.
http://www.buybooks.ro/978-973-21-0908/978-973-21-0908.html

| angel74dm a răspuns:

Jack London.

| With0utName a răspuns:

Jack London

| Pufulete8682 a răspuns:

Jack London (Google FTW)

| BoGdY90 a răspuns:

Jack London.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Carte chemarea strabunilor afost scrisa de jack londonwinking
pup:*

| YoSiAtat a răspuns:

Cartea,,Chemarea strabunilor" a fost scrisa de Jack London. Fundawinking

| Jet a răspuns:

Jack London

| honeyyuly a răspuns:

Jack london