| wizopo a întrebat:

Cine ai citit cartea Elevul Dima dintr-a saptea? E grozava nu?

4 răspunsuri:
| w3xuLik a răspuns:

Eu am citit-o si poti sa-ti spun sincer o carte buna merita sa o citesti! Daca ma apuc sa-ti spun din ea ii stric tot farmecul tot ceti pot spune este o carte despre o poveste de dragoste si elevi la 17 -18 ani care fac tot felul de prostii specifice varstei. Deci ti-o recomand ENJOy

| AnaMariaG a răspuns:

E buna cartea

| zlatadaiana a răspuns:

Este foarte frumoasa. parerea mea

| diana2717 a răspuns:

Da, e superba. Actiunea este captivanta si arata clar evolutia psihica si comportamentala a elevului Dima. De asemenea te pune pe ganduri in ceea ce priveste statutul tau intr-o prietenie si modul in care esti perceput de alte persoane. Mai recomand de Drumes "Cazul Magheru", e exceptionala. Sincer pe mine m-a marcat. Sper ca iti este util.