| LoveMusic a întrebat:

Cine are cont pe Facebook? Va place? Care e numele vostru de utilizator Facebook? Va jucati jocuri pe Facebook? Care e jocul vostru preferat? Va jucati Farm? 6 in 1 rolling on the floor Astept pareri tongue

5 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Pai... mi-am făcut acum vreo lună cont că era toată lumea disperată cu Facebook astă (ca şi cu Hannah Montanalaughing )
aşa! şi ...nu`mi place deloc! seamănă puţin cu hi5 `ul, dar nu`mi placebig grin

| Ana-Maria94 a răspuns:

Am cont pe facebook de putin timp, nu pot sa zic ca este site-ul meu preferat, dar imi place.nu ma joc.

| Mada a răspuns:

Eu. Normal ca-mi place love struck. Alexandra Madalina. Da ma joc pe Facebuca`. Yo ville, Farm ville, Fish Isle ...etc. Da ma joc farm ville e jocul meu preferal

| Miss Sintetic a răspuns:

Folosesc facebook dar ma cam enerveaza. Si nu nu ma joc happy

| ana_8570 a răspuns:

Am cont pe facebook.Numele de utilizator este numele meu real(spre deosebire de hi5). Ma joc farm, dar prefer restaurant city happy