| Ilovemyboy a întrebat:

Cine are nevoie de o vecina la Farmerama? level 48happy. caut vecin/a tot cu un level atat de marehappy, ast. funditahappy

Răspuns Câştigător
| X:X:X:X:X:X a răspuns:

-PySY-
este nivelul 50:*... poate day si funtita

3 răspunsuri:
| DianaPaula14 a răspuns:

Salu si eu joc da am nivel mic in caz ca vrei sa fim vecine contul meu este -Dia22-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scz nuh am nevoie da cred ca are nevoie colega mea. o sa-i zic sh o sa-ti dau id-ul ei. app am gasit cel mai fain site cu compuneri! eu le iau de aici sh profuţ de rom ma crde un geniu! aqu vrea sa ma ia la olimpiada! auitatziva sh voi poate va juta cu cev http://cenacluljj.wordpress.com/poezii/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am lev 48 dar am prea multi vecini cred incearca clau_clau199