| ionutz49 a întrebat:

Cine castiga Campionatul Mondial de Fotbal Spania sau Olanda, si cu cat?

Răspuns Câştigător
| Crystal1807 a răspuns:

Spania-1-0

19 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Spania in prelungiri cu 3-2.

| Flav a răspuns:

Glumiti cu Olanda voastra...eu tin cu fotbalul!
Spania-Olanda 1-0.

| Vizitiul a răspuns:

Bate Olanda in prelungiri. Scorul, sa zicem 1-0, avand in vedere ca ambele echipe sunt puternice. Vor incerca sa pluseze in aparare, dar cu unele zvacniri pe contra atac.

| cornel a răspuns:

Spania:X

| cornel a răspuns:

Si un pronosticthinking

3-1 pentru spania

| cornel a răspuns:

Tu cine crezi ca v-a castiga?

| User a răspuns:

Olanda cu 2-1.

| Petronela a răspuns:

Spania cu 2-0

| Oti a răspuns:

Cred ca Spania:d

Nu stiu...Cu 2-1thinking

| YoAnNa a răspuns:

Olanda 1-0

| loredana2012 a răspuns:

Nu le am cu fotbalul asa ca dau cu banu... Spanialaughing

| ionutz49 explică:

Olanda, vreau si cred ca o sa castige.laughing

| ionutz49 explică:

Olanda cred ca castiga si vreau sa castige, sa ii vad pe spanioli plangand.laughing

| Eclipse_8761 a răspuns:

Spania big grin 2-0

| LOVEsick a răspuns:

Sper ca portocalele sa castige love struck!

cu 2-1

| gabitzu_8696 a răspuns:

Olanda big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spania cu siguranta, daca ia batut pe nemti ca sunt f buni atuci e clar ca olanda ia bataiebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spaniaaaaa:X:X:X:X

| CozMyn_5548 a răspuns:

NU vreau sa zic in prostie dar eu cred ca o sa castige spania,
are un joc dezvoltat, si daca ai fost atent la meciul cu germania iti dai seama. toata lumea credea ca germania ca castiga pe cand sa facut de toata rusinea a avut maxim 4 faza fata de spanai 1 gol si foarte multe faze,,