| booh a întrebat:

Cine castiga sezonul asta Uefa Champions League 2009-2010? thinking N-am nicio idee. Nu prefer Barcelona, Inter urasc, dar nici Bayern nu prefer(sper sa treaca mai departe); Asa ca... Forza Bordeaux(sper sa treaca in seara asta mai departe).

Răspuns Câştigător
| Roby67 a răspuns:

Bayern München!

11 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Mi-ar fi placut ca Lyon, imi plac francezii foarte mult, dar se pare ca speranta imi ramane doar in Bordeaux.

| User a răspuns:

Hmm
bayern va pierde la scor seara asta [deci nu se califica], bordeaux si lyon n-au nicio sansa. Ar fi inter, barcelona si man utd. Eu unu aleg Barcelonalove struck Ar fi o umilinta extraordinara pentru real ca barca sa ia UCL pe Bernabeu. Si sper sa fie asa.

| Roby67 a răspuns:

Pentru cei care au votat ManU : rolling on the floor rolling on the floor

| Alex_7297 a răspuns:

Nu au nici o legătură preferinţele tale în desfăşurarea competiţiei. Votez Manchester!

| deffect a răspuns:

Lyon au o echiipa tanara si frumoasawinking

Răspuns utilizator avertizat
| ladyi a răspuns:

Pai Barcelona happy cred. La ce aparaare si ce ATAC, nu ma indoiesc, doar Manchester ii mai sta in cale poate.
O sa fie o finala Barcelona- Manchester, la fel ca anul trecut.
Inter nu o sa ii ia fata Barca-i.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lyon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai inter

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Real madrid

| lilkid a răspuns:

Barcelona cred:X